катер 5.ua

Гайдук і Гусєв проінспектували побудову двох артилерійських катерів

  Командувач ВМС Сергій Гайдук та заступник міністра оборони Юрій Гусєв сьогодні проінспектували побудову двох артилерійських катерів "Гюрза-М".

  Бойові човни цього класу використовують для річкового патрулювання та  охорони морського кордону. Вдосконалена "Гюрза" побудована вже на 60%. Залишилося встановити двигуни, обладнати електронікою та бойовими модулями. "Я сподіваюсь, до кінця року стануть в стрій і будуть служити на захисті морської держави України", - заявив Гусєв.

  Один такий катер залежно від комплектації коштує $5-15 млн. До 2020 року на озброєння військово-морських сил планують поставити 18 таких катерів. Перші два до кінця цього року мають добудувати на столичному заводі "Ленінська Кузня" і вже передати до місць постійної дислокації.

  "Це стабілізований катер з дуже сильною системою спостереження, в яку включені і тепловізійні камери, і телевізійні камери, і спостереження до 15 км", - розповів Валерій Шандра, голова правління ВАТ "Завод "Ленінська кузня". "Вони будуть дислокуватися в одному з воєнних портів на Чорному морі, але ми за собою залишаємо право їх подальшу дислокацію і в одному з портів Азовського моря, і автономної республіки Крим", - зазначив Гайдук.

  Попередній матеріал
  Арешт російської власності в європейських державах був передбачуваним – Піонтковський
  Наступний матеріал
  Арешти відбулися у країнах, де наявне майно РФ, це сильний удар по Путіну – Лановий
  Теги:
  Loading...