Google
Google vidia.org

Google став частиною нового холдингу Alphabet

  В компанії Google провели масштабну реструктуризацію.

  Всі великі підрозділи, що входять в Google, стали частиною нового холдингу Alphabet. Про це повідомив співзасновник Google Ларрі Пейдж в офіційному блозі компанії. "Ми не збираємося використовувати це найменування як головний бренд для всіх наших продуктів - частини Alphabet будуть існувати окремо і розвивати власні бренди", - підкреслив Пейдж.

  Реструктуризація дозволить більш ефективно управляти бізнесом, безпосередньо не пов'язаним з пошуковою системою. Наприклад, компанією Calico, яка займається дослідженнями з уповільненню старіння і збільшення тривалості життя. Вибір назви Пейдж пояснив тим, що, на думку керівників Google, саме алфавіт є одним з найважливіших винаходів людства та основою для роботи пошуковика.

  Також в Alphabet, крім самої Google, увійдуть R&D-центр Google X, фонди Google Capital і Google Ventures, розробники розумної домашньої електроніки Nest Labs. Керівником холдингу став Ларрі Пейдж, його президентом - інший співзасновник Google Сергій Брін, а саму компанію Google тепер очолює Сундар Пічаї, колишній заступник Пейджа, який раніше відповідав за менеджмент різних продуктів Google.

  Нагадаємо, у липні в США керована комп'ютером Google-машина вперше потрапила в аварію. В результаті ДТП кілька людей отримали незначні ушкодження.

  Попередній матеріал
  Доля добровольців у ЗСУ доволі значна - представник Генштабу
  Наступний матеріал
  У США для хворої на рак доньки батьки влаштували грандіозний День народження
  Теги:
  Loading...