газпром
газпром Фото bigmir.net

Фінська компанія подала позов на "Газпром" до міжнародного арбітражу

  Фінська компанія Gasum Oy подала позов до Стокгольмського арбітражу з вимогою переглянути ціни на експорт газу від російської компанії "Газпром".

  Про це йдеться в звіті компанії по міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ), передає УНН. "Позовна заява була подана до дочірньої структури "Газпрому" - компанії "Газпром експорт". Gasum вимагає переглянути ціну на природний газ, що поставляється до Фінляндії, і змінити формулу ціни; знизити рівень take-or-pay або, альтернативно, знизити річні контрактні кількості (ГКК) до рівня, рівного загальної кількості природного газу, що може перебувати в обороті на фінському ринку з урахуванням ціни, визначеної арбітражем", - йдеться у звіті.

  Російська компанія повинна визначитися з кандидатурою свого арбітра протягом 30 днів. Фінська компанія Gasum Oy на 75% належить фінському уряду, ще 25% належить "Газпрому".

  Нагадаємо, 14 серпня "Газпром" звернувся до Стокгольмського арбітражу щодо стягнення з "Нафтогазу" $29,2 млрд. У позові йдеться, що це компенсації за недобір контрактних обсягів газу з 2012 року, визначених газовими угодами від січня 2009 року. Крім того, "Газпром" вимагає погашення боргу за газ, поставлений у першій половині 2014 року.

  Попередній матеріал
  Чорновіл: Коли я бачу в переговорній мінській групі Медведчука, мені боляче
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині СБУ блокувала конвертцентр, що працював на терористів (фото, відео)
  Теги:
  Loading...