ZN.ua

Експерти порахували, як можна розділити статки Ахметова між найбіднішими українцями

  Експерти агентства Bloomberg вирахували "індекс Робін Гуда".

  Індекс показує, скільки можуть отримати громадяни певної країни, які живуть за межею бідності, якщо розподілити між ними статки найбагатшої людини тієї ж країни. Таким чином демонструється прірва між багатими і бідними у різних країнах  - якщо в Індії показник становить всього $59, то на Кіпрі - майже $46 тисяч.

  Так, за розрахунками Bloomberg, якщо розділити між найбіднішими українцями статки Ріната Ахметова, то кожен отримає $1057. Росіяни теоретично можуть розраховувати на майже таку ж суму - статки Алішера Усманова можна розділити по $1029.

  На другому місці у рейтингу - Швеція. Як і на Кіпрі, у Швеції мало бідняків, а найзаможніші громадяни володіють значними статками. Так, засновник IKEA Інгвар Кампрад володіє активами приблизно у $45 млрд, і за "індексом Робін Гуда" кожен бідний швед може отримати $33 тисячі. Повністю з рейтингом та показниками у ньому можна ознайомитися на сайті Bloomberg.

  Нагадаємо, згідно з рейтингом Forbes, в Україні наразі нараховується п'ять мільярдерів. Ахметов утримує перше місце з $6,9 млрд.

  Попередній матеріал
  У Мінську завершилася зустріч Тристоронньої контактної групи
  Наступний матеріал
  Терористи шантажують українську сторону щодо звільнення заручників – Геращенко
  Теги:
  Loading...