5.ua

Експерт розповів про втрати європейців через впровадження санкцій проти Росії

Сотні тисяч мешканців Європейського Союзу працювали із Російською Федерацією за контрактами на початок впровадження санкцій проти неї.

Про це в понеділок, 21 грудня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" розповів політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

З його слів, втрати країн Європейського Союзу від впровадження санкцій проти РФ сягають десятків мільярдів євро щороку. 

"Наприклад, тільки в німецькій економіці виключно на російські контракти на той момент, 2014 року, працювало понад 160 тисяч німців, понад 90 тисяч французів і близько 70 тисяч італійців. Це люди, які були задіяні виключно на забезпечення. В основному це були автомобілі, одяг, продукти харчування. І це означає, що люди втратили свою роботу, тому що закінчилися контракти із Росією, якщо вони не знайшли заміну на інших ринках, ці люди елементарно втратили роботу", - повідомив Березовець.

Також експерт зазначив, що нещодавнє подовження санкцій проти Російської Федерації є перемогою України, утім не має впевненості, що за півроку ЄС ухвалить таке ж рішення.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні Європейський Союз офіційно затвердив рішення щодо продовження санкцій проти Росії до липня 2016 року.

Попередній матеріал
Правоохоронці затримали водія Омельченка за скоєння ДТП
Наступний матеріал
На Вінниччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого на Сході прикордонника Віктора Соколовського
Теги:
Loading...