5.ua

Експерт: Перед "Укроборонпромом" стоїть завдання – вийти на транснаціональне співробітництво із Заходом

Перед державним концерном "Укроборонпром" стоїть завдання вийти на транснаціональне співробітництво із компаніями західних країн.

Про це сьогодні, 1 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський.

"Перед "Укроборонпромом" стоїть дуже серйозне завдання – у процесі реструктуризації оборонно-промислового комплексу вийти на транснаціональне співробітництво з компаніями західних країн і через них виходити на ринки третіх країн", - вважає експерт. 

Як писав 5.ua, нещодавно державний концерн "Укроборонпром" оголосив результати публічного конкурсного відбору на посади керівників трьох підконтрольних підприємств. Керівником "Київського бронетанкового заводу" призначено Владислава Лисицю, "Житомирського бронетанкового заводу" - Олексія Бабича, "Харківського автомобільного заводу" - Олександра Фотченкова. 

Зазначимо, "Укроборонпром" об'єднує головні оборонно-промислові підприємства країни. Концерн був створений у 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки. За останній рік концерн отримав чистий прибуток у розмірі 810 млн грн.

Попередній матеріал
У Бурятії вирують масштабні пожежі, які МНС Росії обіцяло загасити ще два тижні тому
Наступний матеріал
На Харківщині затримали посадовців, що прикривали діяльність фіктивних підприємств, підконтрольних "Оплоту"
Теги:
Loading...