5 канал

Експерт назвав два чинники, від яких залежатиме курс гривні

На думку головреда журналу "Деньги.ua", НБУ і фіскальні органи виконують свої функції не в повному обсязі

Усі економічні підґрунтя для зниження курсу долара вичерпані. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова правління АБ "Укргазбанк" Кирило Шевченко.

"Сьогодні в нас всі економічні підґрунтя для того, щоб курс гривні далі йшов донизу, відверто кажучи, скінчились. І у нас лишилось психологічне", - сказав він.

Як заявив головний редактор журналу "Деньги.ua" Олександр Крамаренко, це пов'язано з тим, що не повертається експортна виручка через неналежне виконання своїх функцій Нацбанком і фіскальних органів.

"Не повертається експортна виручка. На жаль, тут роль Національного банку і фіскальних органів не занадто добра. Вони не виконують у повному обсязі свої функції? і тому експортери мають можливість не повертати весь обсяг експортної виручки, немає певного обсягу валютної пропозиції і тому ринок так реагує. Він виходить з купівлею, і ми маємо знову зниження гривні. І це, на мій погляд, найбільша проблема зараз", - зазначив він.

Експерт також спрогнозував, що буде з гривнею далі.

"Все буде залежати від двох чинників: перший - це співробітництво із МВФ, все ж таки це і матеріальна, фінансова, з одного боку, і моральна підтримка гривні дуже сильна. А з іншого боку, я хотів би бачити швидку і глибоку податкову реформу, тому що вона буде спричиняти економічне зростання, точніше відновлення, і далі почнуть краще працювати компанії, в тому числі позичальники, і буде повертатися в більших об'ємах валютна виручка і буде краще. Тобто зниження податків і співпраця МВФ", - сказав Крамаренко.

Нагадаємо, Нацбанк ще на 3 місяці продовжить основні валютні обмеження.

Попередній матеріал
У Щасті силовики викрили схованку з гранатометами та набоями для безшумної стрільби
Наступний матеріал
На Закарпатті автомобілісти заблокували держкордон
Теги:
Loading...

Нацбанк суттєво зміцнив завтрашній курс гривні

НБУ вирішив зміцнити гривню: продасть на міжбанку $30 млн

В НБУ пояснили, чому "заслабла" гривня

Останні політичні новини розгойдують курс гривні – голова Нацбанку