Економіка ЄС зростає на 3% щорічно, це втричі більше, ніж вся економіка Греції – експерт

Економіка ЄС зростає на 3% щорічно, економіка країн єврозони – на 2,5%.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив політолог Олександр Палій.

"Економіка єврозони буде рости, відповідно до прогнозів Світового банку, на 2,5% щорічно, економіка ЄС разом з країнами Східної Європи-  на 2,9% щорічно. Це добрий темп. Це більше  в три рази, ніж вся економіка Греції. На тлі проблем Росії та інших регіонів світу, ЄС почуває себе дуже добре. Тому навіть вихід Греції не буде проблемою для Євросоюзу", - каже Палій.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив, що 29 червня банки в його країні не відкриються для торгів. Виступаючи на телебаченні, Ципрас сказав, що до таких кроків довелося вдатися після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків.

Раніше в неділю, 28 червня, ЄЦБ заявив, що заморожує на дотеперішньому рівні своє екстрене кредитування фінансової системи Греції, яка тепер потребує значно більших фінансових вливань через втечу готівки. За повідомленнями, менш як протягом останньої доби, від часу, коли в ніч на неділю парламент Греції схвалив проведення референдуму щодо умов міжнародної допомоги, з банкоматів країни зняли готівкою 1 мільярд 300 мільйонів євро, побоюючись саме тих заходів, про які й оголосив Ципрас.

Попередній матеріал
Сінгапурський мільярдер придбав право використання образу Роналду
Наступний матеріал
На Луганщині затримали групу терористів-підривників, яких спецслужби РФ обдурили з гонорарами