яресько
5.ua

Економіка України дожене економіку Швейцарії за 25 років - Яресько

  Базовий прогноз Міжнародного валютного фонду щодо зростання українського ВВП становить 4% на рік, що дасть змогу українській економіці досягнути рівня швейцарської до 2040 року.

  Про це під час засідання уряду заявила міністр фінансів Наталія Яресько, повідомляє "Українська правда".

  Міністр зазначила, що "за такого сценарію (4% реального зростання ВВП) наш ВВП зросте з нинішніх 84 млрд доларів США до 600 млрд доларів США у 2040 році. А це рівень добробуту такої країни, як Швейцарія, на сьогодні".

  Яресько вкотре запевнила, що досягнуті з кредиторами умови реструктуризації зовнішнього боргу є для України вигідними за будь-яких варіантів розвитку економічної ситуації. "Таким чином, це ситуація win-win і для нашої країни, і для кредиторів. Завдяки нашій угоді України отримає значне фінансове полегшення та зможе швидше повернутися до сталого економічного життя", – наголосила міністр.

  При цьому Яресько нагадала, що для завершення процедури реструктуризації боргу Верховна Рада повинна прийняти три технічні, але важливі закони. Як відомо, раніше приватні кредитори погодилися списати Україні 20% боргів і відтермінувати виплату тіла решти боргів на чотири роки.

  Як повідомляв 5.ua, у липні Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") отримала принципову згоду основних кредиторів про реструктуризацію галузі близько 17 млрд грн внутрішнього боргу.

  Попередній матеріал
  Яценюк: Уряд виділяє 56 млн грн на доплати соцпрацівникам, які оформлюють субсидії
  Наступний матеріал
  На Одещині затримали на хабарі дільничного міліціонера