zn.ua

Дипломат: Економічна блокада Придністров'я - справа рук Росії

  Економічну блокаду Придністров'я влаштували не Україна і Молдова, а Росія.

  Про це в інтерв'ю молдовським ЗМІ заявив Тимчасовий повірений у справах України в Молдові Геннадій Алтухов, повідомляє "Укрінформ".

  "Що стосується так званої економічної блокади, про яку говорить придністровська "влада", можу сказати, що з початку російської агресії торговельний обмін між Придністровським регіоном та Україною скоротився на третину, а точніше на 36%. Обсяг зовнішньоторгівельного обігу Молдови знизився на 30%. Це регіональна тенденція, тому абсурдно говорити про економічну блокаду", - наголосив Алтухов.

  Дипломат акцентував увагу на тому, що "не Україна стала ініціатором економічних санкцій проти Придністров'я, а Росія, яка ввела певні митні обмеження для традиційних товарів, які вивозяться з регіону". "Обсяг торговельного обміну між Придністровським регіоном і Російською Федерацією скоротився удвічі. Постає запитання: то хто ж все-таки організував блокаду Придністров'я? До речі, це офіційні дані придністровської статистики", - завершив Алтухов.

  Нагадаємо, Державна прикордонна служба України виступає за поширення проекту облаштування держкордону з Росією "Європейський вал" також на ділянку кордону з Придністров'ям.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі сталася дорожня аварія за участю бійця полку "Азов"
  Наступний матеріал
  На Форум видавців у Львові приїдуть 10 зіркових іноземних письменників
  Теги:
  Loading...