uk.wikipedia.org

Два перших гідроагрегати запрацювали на Дністровській гідроелектростанції

  Два перших гідроагрегати запрацювали на Дністровській гідроакумулювальній електростанції, у Новодністровську Чернівецької області. Вже закінчують монтаж третього. 

  Згідно з проектом, Дністровська ГАЕС матиме 7 гідроагрегатів. Коли вона запрацює на повну потужність, стане найбільшою гідроакумулювальною станцією Європи, та 6-ою - за масштабами гідроенергетики в світі. Станція має змогу акумулювати надлишкову нічну дешеву енергію атомних та теплових електростанцій, та видавати її в години пік. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, ГАЕС у складі лише 3-х гідроагрегатів дозволить економити майже 138 мільйонів доларів щорічно.

  "В даному випадку нам дуже важливо опалювальний сезон почати в набагато більш підготовленій ситуації - 300 мегават суттєво підтримають енергосистему. А з точки зору економії - 1 блок -це 3 мільйони кіловат за добу. Це приблизно півтори тисячі тонн вугілля. Яке ми сьогодні такими зусиллями звідкись веземо", - повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

  Попередній матеріал
  Китай та Індія уклали угоди на понад $ 22 млрд
  Наступний матеріал
  Українців закликають два дні бойкотувати Facebook

  Від Мінекології вимагають скасувати дозволи на будівництво малих ГЕС в Карпатах

  Причину появи мастильної плями неподалік Київської ГЕС з`ясовує екологічна прокуратура

  Дамбу Київської ГЕС укріпили, а термін її експлуатації продовжили на 50 років

  Іракські силовики відновили контроль над найбільшою в країні гідроелектростанцією