5.ua

ДП "Антонов" та Саудівська Аравія дали старт спільному виробництву Ан-132

  ДП "Антонов" запустило виробництво першого дослідного зразка літака Ан-132 у рамках спільного проекту з Саудівською Аравією.

  Сьогодні, 7 вересня, керівництво "Антонова" презентувало початок виробництва літака, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

  За словами президента ДП Михайла Гвоздєва, це перший літак у лінійці "Антонова", який буде вироблений повністю без російських запасних частин. Він додав, що перший дослідний зразок буде створений у Києві. Його планується поставити до Саудівської Аравії в третьому кварталі 2016 року.

  Зараз в "Антонова" підписаний меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. За словами Гвоздєва, частина літаків буде вироблятися в Україні. Одночасно з цим будуть створюватися потужності для виробництва цього літака і компонентів на території Саудівської Аравії.

  Ан-132 буде оснащуватися двигунами Pratt&Whitney - це побажання замовника. Рішення про те, чи буде підписаний твердий контракт на 80 літаків, потреба в яких існує в Саудівській Аравії, буде прийнято після поставки "Антоновим" дослідного зразка.

  За словами Гвоздєва, інтелектуальна власність на літак буде розділена в рівних частках між двома сторонами. Вартість літака поки не називається. Нагадаємо, контракт був підписаний в квітні 2015 року на авіасалоні в Ле Бурже.

  Попередній матеріал
  Блогер: Чесних виборів на Донбасі не буде - "там просто немає за кого голосувати"
  Наступний матеріал
  У мережі з'явилось відео розгону і викрадення мітингувальників в окупованому Донецьку
  Теги:
  Loading...