Дочірнє підприємство "Роснефти" спричинила розлив нафти на Сахаліні

  На Сахаліні в Охинському районі відбувся розлив нафти на території нафтопромислу "Ехабі Східне", що належить дочірньому підприємству "Роснефти" - ТОВ "РН-Сахалинморнефтегаз".

  Про це повідомляє громадська організація "Екологічна вахта Сахаліну", пише "РБК-Україна".

  "Розлив стався на південній околиці селища Східний, в районі нафтосховища, в заплаві безіменного струмка, що впадає в затоку лагунного типу Ехабі. Найближчі житлові будинки селища знаходяться в 150-200 м від місця розливу. Як повідомляє "Ековахта", на нафтопромислі виявили розлив 31 березня 2015 року, проте витік нафти почався раніше, і не менше кількох днів нафта розтікається на ґрунті під снігом. Поки що невідомо, чи вдалося локалізувати витік нафти", - йдеться в повідомленні.

  Також організація інформує, що компанія "РН-Сахалинморнефтегаз" не повідомила про нафтовий розлив в уповноважені державні органи, хоча зобов'язана це зробити. У лютому 2010-2012 роках на тому ж нафтопромислі громадський екологічний контроль викривав неодноразові аналогічні нафтові витоки і розливи з потраплянням нафти в затоку. Компанія ніколи не повідомляла про це у наглядові і контролюючі органи.

  Попередній матеріал
  Україна залишиться унітарною державою навіть після прийняття змін до Конституції – Президент
  Наступний матеріал
  Порошенко казав Путіну не "забирати Донбас", а "забиратися з Донбасу" – МЗС

  Білорусь призупинила поставки нафтопродуктів до РФ

  Через угоду з Іраном ціни на нафту падають

  Внаслідок розливу нафти російськими компаніями можуть загинути тисячі тварин - WWF

  Світові ціни на нафту обвалилися