Нафтогаз 5.ua

До побиття члена наглядової ради "Укрнафти" можуть бути причетні акціонери компанії

  Напад на члена наглядової ради компанії "Укрнафта" Петра Столяра скоєно, щоб зірвати заплановану зміну керівництва компанії.

  Про це заявив виконавчий директор "Нафтогазу" Андрій Пасішник. За його словами, замовниками побиття можуть бути представники фінансово-промислових груп, які є акціонерами компанії. Їхні прізвища Пасішник назвати відмовився. Але наголосив, що збори Укрнафти, заплановані на 22 липня, обов'язково відбудуться. А Столяр братиме у них участь. Також  у компанії розглядають можливість посилення охорони керівного складу НАКу.

  "Кворум в наглядовій раді "Укрнафти" - 11 чоловік, з яких шестеро представників "Нафтогазу" і п'ятеро міноритарних акціонерів. За неявки міноритарних акціонерів і виключення будь-яким чином одного з членів "Нафтогазу", його фізичне усунення, наприклад, як ми бачили сьогодні, може поставити під зрив проведення цієї ради і проведення самих зборів акціонерів", - пояснив Пасішник.

  Нагадаємо, зранку 10 липня на одного з керівників "Нафтогазу України" та члена наглядової ради "Укрнафти" Петра Столяра було здійснено напад біля будинку у столичному районі Позняки. На місці злочину слідчі знайшли годинник одного з нападників. У Києві діє план перехоплення.

  Попередній матеріал
  Суспільству хочеться результату від реформ тут і зараз, але це неможливо – віце-прем'єр
  Наступний матеріал
  На острові Хортиця знайшли поховання вождя або жерця стародавнього племені