До Києва прибувають посадовці ЄБРР

  Високопосадовці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) прибувають до Києва 1 червня для п’ятиденних переговорів про політичні та економічні реформи в Україні.

  Зазначається, що делегація цієї фінансової структури включає в себе членів правління, серед яких Тамсин Бартон, який представляє Європейський інвестиційний банк, та Пітер Беш, виконувач обов’язків директора ЄБРР, що представляє Євросоюз, передає видання "Радіо Свобода".

  У повідомленні йдеться, що візит розпочинається після оприлюднення нового прогнозу МВФ щодо економіки України. Фахівці фонду передбачають скорочення ВВП на 9% – переважно через "невирішений конфлікт на Сході" країни. Попри це, у МВФ дали позитивну оцінку роботі уряду з реформування економіки.

  Делегація МВФ завершила роботу в Києві 29 травня. Уряд у Києві сподівається, що фонд виділить другий транш кредиту на суму близько 2,5 мільярда доларів у рамках антикризової програми загальним обсягом 17,5 мільярда доларів.

  Як ми уже повідомляли раніше, МВФ очікує падіння ВВП України на 9% у 2015 році. Лише у квітні МВФ прогнозував цьогорічне скорочення української економіки на 5,5%.

  Попередній матеріал
  МВФ погіршив прогноз для української економіки
  Наступний матеріал
  Масштабні навчання НАТО стартують у країнах Балтії та Польщі
  Теги:

  МВФ погіршив прогноз для української економіки

  МВФ підтримує реструктуризацію боргу України

  Україна продемонструвала прогрес у реалізації економічних реформ - МВФ

  У 2015 році Україна планує залучити від ЄБРР до €900 млн - НБУ