Держслужбовці отримуватимуть пенсії на загальних підставах

  Держслужбовці будуть отримувати пенсії на загальних підставах відповідно до проекту Закону щодо накопичувальної системи державного пенсійного страхування.

  Відповідний проект зареєстровано у Верховній Раді, пише УНІАН.

  Зазначається, що метою законопроекту є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій.

  Законопроект передбачає призначення всіх видів пенсій за нормами єдиного закону, а також скасування спецпенсій, крім спеціальних пенсій для військовослужбовців.

  Так, законопроектом пропонується пенсію державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування, податківцям, митникам, прокурорам, суддям та науковим і науково-технічним працівникам призначати на загальних підставах з 1 січня 2016 року, у зв’язку з чим внести зміни до Закону №213 від 02.03.2015.

  Призначені до 1 січня 2016 року спеціальні пенсії, виплачуватимуться у розмірах, визначених За сплату державними службовцями підвищеної ставки внеску (2,5%) передбачається виплачувати при виході на пенсію за віком разову компенсацію за стаж державної служби не менше 10 років, наявний в особи на 1 січня 2016 року, у таких розмірах: від 10 до 15 років – 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб; від 15 до 20 років – 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб; понад 20 років – 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

  Попередній матеріал
  32 людини загинули в Ємені внаслідок бою на палубі корабля
  Наступний матеріал
  В Україні річна інфляція зросла майже до 61%

  Уряд ініціює пенсійну реформу, яка скасує спецпенсії суддям, депутатам і прокурорам

  Всі ветерани отримають пенсії ще до 8 травня

  Українські військові врятували життя пенсіонерці у Кримському

  Глава Мінсоцполітики представив проект системи накопичувальних пенсій