nkau.gov.ua

Держкосмос: Російські двигуни в американських ракетах Antares замінять українськими

Українська сторона досягла домовленості про розширення співпраці із американською аерокосмічною корпорацією Boeing.

Наміри українців та американців створити ракетоносій без залучення російської сторони набувають реальних обрисів, пише газета "День". Новопризначений керівник Державного космічного агентства України Любомир Сабадош після відвідин США розповів, що візит пройшов плідно.

"Наш візит і обговорення з представниками американського бізнесу дозволяють нам сказати, що ми можемо разом створювати ракетоносії для польотів на орбітальну станцію. Приклад - участь українських компаній у створенні ракетоносія Antares", - цитує видання Сабадоша.

Досягнуто домовленості про розширення співпраці українців з американською аерокосмічною корпорацією Boeing. Також замість російських двигунів для американських ракет Antares планується купувати українські, повідомив Сабадош.

Однією з умов підписаних домовленостей є відмова від співпраці України з країнами, які перебувають під американськими санкціями, зокрема РФ, з якою співпрацював "Південмаш". Як повідомлялося раніше, дніпропетровські підприємства "Південмаш" та конструкторське бюро "Південне" планується реорганізувати та об'єднати у єдиний космічний центр "Південний".

Попередній матеріал
У Херсоні почався набір до нової поліції
Наступний матеріал
Прийняття бюджету-2016 буде напруженим – експерт
Теги:
Loading...