Фото із відкритих джерел

Держфінмоніторинг заблокував понад 28 млн грн на рахунках ватажків бойовиків "ЛНР" і "ДНР"

  Державна служба фінансового моніторингу України заблокувала кошти ватажків самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" на загальну суму в еквіваленті 28,54 млн гривень.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держфінмоніторингу

  Відомство прозвітувало про результати роботи за січень-серпень 2015 року. Так, на рахунках семи так званих високопосадовців "ДНР" заблоковано 39,2 тис. грн., $15,2 тис. і 10,6 тис. євро, а на рахунках шести ватажків так званої "ЛНР" – 2,63 млн грн. і $1,07 млн. 

  У відомстві наголосили, що "з метою запобігання використання банківської системи України так званими високопоставленими чиновниками "ДНР", "ЛНР", Держфінмоніторингом доведені відповідні списки осіб до всіх банківських установ України з рекомендаціями блокування операцій зазначених осіб у разі спроби їх проведення".

  Також у Держфінмоніторингу уточнили, що завдяки вжитим заходам щодо попередження та протидії фінансуванню терористичної діяльності (сепаратизму) виявлені і заблоковано кошти на загальну суму в еквіваленті 115 млн гривень.

  Нагадаємо, сьогодні на Запоріжжі СБУ викрила законспіровану групу терористів "ДНР". Група складалася з чотирьох місцевихмешканців, а її ватажком був чинний співробітник кримінального розшуку одного з райвідділів міліції в Запорізькій області.

  Попередній матеріал
  За добу в зоні АТО один військовослужбовець загинув, ще двоє поранені - Мотузяник
  Наступний матеріал
  Порошенко: Ми не допустили дефолту і робимо перший крок до підвищення соцстандартів
  Теги:
  Loading...