Фото Google Streetview

Держфінінспекція, екс-голова якої звинуватив уряд Яценюка у корупції, отримала нового керівника

  Кабінет міністрів призначив Лідію Гаврилову головою Державної фінансової інспекції України.

  Гаврилова до цього працювала в Держфінінспекції. Вона займала посаду заступника директора департаменту контролю у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг, повідомляє УНІАН

  На початку березня Кабмін у рамках боротьби з проявами корупції та перевірки роботи органів виконавчої влади ініціював проведення службового розслідування стосовно керівництва Державної фінансової інспекції та відсторонив голову відомства Миколу Гордієнка від виконання обов'язків. Керівництву відомства пред'явили звинувачення за трьома пунктами: необ'єктивність проведення фінансової перевірки концерну "Антонов", зловживання аудиторів фінансової інспекції під час проведення аудиту держкомпаній і відсутність дієвого контролю за державним майном та державними коштами, який мав здійснюватися Держфінінспекцією.

  Гордієнко у відповідь звинуватив уряд Арсенія Яценюка в корупції. Він заявив про зловживання уряду, виявлені у 2014 році, на суму понад 7,5 млрд грн. Йшлося, за його словами, про зловживання в "Укрпошті", "Укргазвидобуванні", "Енергоатомі" і про зловживання у "Нафтогазі" на суму понад 4,5 млрд грн.

  Прем'єр-міністр звернувся до Генпрокуратури з проханням провести розслідування стосовно обвинувачень з боку Гордієнка. Його було відсторонено від виконання обов'язків, була створена урядова комісія, яка здійснила службову перевірку його діяльності. За її результатами Кабмін 4 квітня прийняв рішення про звільнення Гордієнка.

  Попередній матеріал
  Український бурштин на чорному ринку коштує від $100 тис. за тонну – Слободян
  Наступний матеріал
  Наразі під слідством 58 військових, які сприяли контрабанді через держкордон – ДПСУ