5.ua

Держадміністрацію "Укрзалізниці" і шість регіональних залізниць об'єднають в одну компанію - Кравцов

Корпоратизація "Укрзалізниці" передбачає об'єднання держадміністрації та шести регіональних залізниць в одну компанію.

Потім вона буде розділена за функціональними ознаками: на пасажирську, вантажну, приміську. Про це повідомив в ефірі "5 каналу" в четвер, 3 вересня, директор із реформування, корпоративного розвитку та майнової політики "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Державну адміністрацію та шість регіональних залізниць буде об'єднано в одну велику компанію, у якій буде набагато легше і правильніше буде керувати системами як технічними, так і фінансовими, юридичними тощо. Тобто система стає керованою", - розповів він.

Кравцов пояснив, що певні залізниці на сьогодні є неконтрольованими: "На жаль, у нас виникають проблеми, що деякі залізниці відділені від центру, самі собі господарі. Ми маємо створити одну кампанію, після цього розділити її за функціональною ознакою: пасажирська компанія, приміська, вантажна, інфраструктура. Це найголовніші напрямки. Таким чином ми можемо позбавитися дублювання функцій в кожній компанії". 

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю "5 каналу" міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що "Укрзалізниця" стане акціонерною компанією, до правління якої можуть увійти іноземці. 

Попередній матеріал
У Слов'янську затримали бойовика "ДНР"
Наступний матеріал
Мінкультури розробило реформи для українських бібліотек
Теги:
Loading...