rian.com.ua

Демчишин впевнений у домовленості з РФ щодо газу до кінця березня

  Демчишин виступає за продовження переговорів з РФ щодо газу на тривалішу перспективу.

  Про імовірну домовленість з РФ щодо газу міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив після засідання Кабінету Міністрів у середу, 27 січня 2016 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Те, що до кінця березня все буде врегульовано, сумнівів немає", - наголосив Демчишин. За його словами, українській стороні необхідно розуміння того, як закінчиться опалювальний сезон і які запаси газу зберігатимуться в підземних сховищах.

  Окрім того, повідомляє "Інтерфакс-Україна", Демчишин виступає за продовження тристоронніх переговорів з РФ щодо газу на більш тривалу перспективу: "Договір так чи інакше буде підписано, як ми підписували і до цього. Бо це важливо - мати можливість обирати кращу ціну". Також, за словами міністра, саме наявність такого договору впливає на закупівлі Україною природного газу в Європі, "тому що європейці розуміють, скільки ми купуємо, за якою ціною і відповідно реагують".

  Як повідомляв 5.ua, 11 січня 2016 року Президент України Петро Порошенко наголосив, що українці можуть обійтися без російського газу.

  Попередній матеріал
  День пам’яті загиблих в АТО пропонують відзначати 8 травня
  Наступний матеріал
  Гарань щодо Мінських угод: Нам треба чітко доводити нашу позицію до західних партнерів
  Loading...

  Україна перестала купувати газ у Росії – прем’єр

  Україна більш ніж удвічі збільшила реверс газу зі Словаччини

  "Нафтогаз" купує газ у Європі дешевше, ніж по $200 - Демчишин

  "Газпром" вимагає від "Нафтогазу" протягом 10 днів сплатити рахунок на понад $2,5 млрд за невибраний газ