Демчишин: Призупинення поставок газу із Росії не вплине на опалювальний сезон

  Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що призупинення поставок газу із Росії не вплине на опалювальний сезон.

  Міністр зазначив, що нині у газових сховищах вже понад 12 мільярдів кубометрів блакитного палива. Також він висловив сподівання, що домовленості про постачання російського газу буде досягнуто за прийнятною для України ціною.

  "Минулий рік ми входили в опалювальний сезон з об'ємом 16, 6 газу і 1, 4 вугілля. В нас вже сьогодні більше вугілля на складах, чим ми мали на початок жовтня минулого року. Мало того, споживання в нас менше цього року на 10-15%. Було би правильно говорити про справедливу ціну на кордоні між Україною та Росією, яка би відповідала європейській ціні мінус транспортну складову", - заявив Демчишин.

  Нагадаємо, віце-президент Європейської Комісії Марош Шевчович пообіцяв допомогти Києву з фінансуванням закупівлі газу. За його словами, Україні ще треба 7 мільярдів кубічних метрів газу. Вона може поповнити його запаси за рахунок російських поставок або реверсу, наголосив Шевчович і зокрема додав, що тристоронні газові переговори на технічному рівні за участі України, Росії та ЄС плануються у серпні.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада ухвалила закон про поліцію
  Наступний матеріал
  Картину Воргола "Один долар" купили за $32,6 млн