5.ua

Демчишин: Обмежень споживання електроенергії через спеку поки не буде

  Міністерство енергетики та вугільної промисловості України поки що не розглядає можливості введення обмежень на споживання електроенергії через спекотну погоду.

  Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин після засідання Кабміну 12 серпня. За його словами, в Польщі у зв'язку з високою температурою повітря було введено обмеження на споживання електроенергії для промвиробництв до технологічного мінімуму.

  "Ми поки що терпимо. Караємося, мучимося, але не каємося", - сказав Демчишин, відповідаючи на запитання про можливість введення в країні обмежень, подібних до польських.

  Окрім цього, він також повідомив, що Кабінет міністрів визначив маршрути вивезення вугілля з непідконтрольних районів Донбасу. Паливо буде спрямовано для збільшення запасів на складах українських теплоелектростанцій. "Так, є таке питання. Було проголосоване сьогодні позитивно. Це на українську територію - будь-який перетин. Там три маршрути - від 10 до 300 кілометрів", - сказав Демчишин, не уточнивши інших деталей.

  Попередній матеріал
  Проросійського екс-нардепа Маркова затримали в Італії - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Захист Медведька і Поліщука має 100% докази їхньої непричетності до вбивства Бузини - активіст
  Теги:
  Loading...