rian.com.ua

Демчишин: Компанії в Казахстані зацікавлені у приватизації українських енергокомпаній

  Казахстанські компанії висловили інтерес до процесу приватизації українських енергетичних компаній.

  Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин журналістам в Астані в п'ятницю, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "У казахської сторони досить великий інтерес до приватизації енергетичних українських компаній. Це і теплогенеруючі, оскільки у них досить великий досвід в обслуговуванні та забезпеченні їх вугіллям, мережі їх цікавлять. Вони вчора проявили інтерес до наших обленерго, які були виставлені на приватизацію, теплокомуненерго. Тобто їх дуже цікавить теплогенеруюча інфраструктура ", - зазначив Демчишин.

  За словами міністра, українська сторона провела обговорення цих питань як із представниками влади Казахстану, так і з приватними енергетичними компаніями цієї країни.

  Він зазначив, що предметно обговорюються поставки з Казахстану уранового концентрату, газового концентрату, нафтопродуктів.

  "З точки зору енергетики, інтерес дуже великий. Казахстан експортує досить великі обсяги нафти, нафтопродуктів, газ, урановий концентрат виготовляють у великих обсягах і експортують. Це те, в чому ми зацікавлені, - вугілля у великих обсягах", - додав міністр.

  Нагадаємо, 8 жовтня Президент України Петро Порошенко розпочав робочий візит до Казахстану. Глава держави вже зустрівся з прем'єр-міністром країни Каримом Масімовим. Говорили, зокрема, про торговельно-економічну співпрацю.

  Попередній матеріал
  Терористи стягнули поблизу Саханки 36 броньовиків - Тимчук
  Наступний матеріал
  НАТО вважає Абхазію та Південну Осетію частиною Грузії - Столтенберг
  Теги:
  Loading...