5 канал

Данилюк: Якщо не буде ухвалено Держбюджет-2016, існує ризик замороження співпраці з МВФ

Якщо парламент не підтримає запропонований урядом проект держбюджету на 2016 рік – це може стати початком політичної кризи.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив заступник глави Адміністрації Президента України Олександр Данилюк. На питання, чи дійде справа у парламенті до предметного і фахового розгляду держбюджету на 2016 рік, а рішення щодо його ухвалення буде консолідованим і результативним, він сказав про таке:

"Я сподіваюся, якщо цього не відбудеться, то наслідки досить серйозні. Ну, наприклад, про продовження співпраці з МВФ на деякий час нам прийдеться забути", - зазначив Данилюк.

За словами заступника глави АПУ, ще одним ризиком у разі провалу запропонованого урядом проекту держбюджету на 2016 рік може стати політична криза.

"Друге - це взагалі дисбаланс в країні, тому що є уряд, є документ, який він розробив. Якщо його не приймає Верховна Рада, то постає питання, чи є довіра до уряду? Це дуже серйозне питання. Будь-які конфлікти вони розбалансовують парламент. Тому я все ж таки сподіваюся, що буде якась відповідальна позиція - і прем'єр, і міністр фінансів, і всі міністри, вони проведуть продуктивну роботу з парламентом і у нас буде до кінця цього року бюджет, ну і, звичайно, Податковий кодекс", - наголосив він.

Повну версію розмови з Олександром Данилюком дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, Кабмін затвердив проекти Держбюджету-2016 і Податкового кодексу.

Попередній матеріал
Тандіт: Більшість затриманих у ході спецоперації в Красногорівці - відпущені
Наступний матеріал
З’явились фото рибальського судна, якого злякався російський військовий корабель