Чотири компанії з України представляють нові літаки на авіасалоні "Ле Бурже"

Один із найбільших та найстаріших авіасалонів у світі стартував в аеропортУ "Ле Бурже" під Парижем.

Міжнародне авіашоу відбувається вже понад 100 років, а з 1953 року кожні два роки відкриває двері. У виставці беруть участь понад дві тисячі компаній із півсотні країн світу, серед них - і чотири компанії з України.

На авіасалоні представили останні летючі новинки. Відкрив авіасалон президент Франції Франсуа Олланд. Він прибув на новенькому пасажирському лайнері А-350, виробництва концерну Airbus.

"Ця виставка має світовий масштаб і дає можливість продемонструвати нам успіхи Франції щодо продажів винищувачів "Рафаль", а також літаків Airbus. Авіабудівництво - пріоритетна галузь у Франції, яка має 200 тисяч робочих місць і щороку забезпечує оборот у 50-т мільярдів євро", - заявив Олланд.

Під час авіасалону міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан нагородив американських пілотів Орденом почесного Легіону. Вони цьогоріч ризикуючи життям врятували французьких колег, які розбилися поблизу бази НАТО в Іспанії.

"Я щасливий і гордий подякувати вам за героїзм. Під час трагедії в Альбасете, де дев'ятеро працівників Air France загинули. Ви, ризикуючи життям, врятували життя чотирьом пілотам", - сказав Ле Дріан.

У перші чотири дні салон працює лише для фахівців і потенційних замовників. А від п'ятниці до неділі подивитися на видовищні авіашоу можуть усі охочі.

У перший день авіасалону показову демонстрацію у небі влаштували Airbus А-350 та "Боїнг"-787 Dreamliner. Це найпопулярніші моделі продаж на авіаційному ринку.

У наземній експозиції літаків у Ле Бурже беруть участь понад дві тисячі компаній з 47 країн світу, серед них і чотири компанії з України. Літакобудівний концерн "Антонов" представляє нову розробку: двомоторний військово-транспортний АН-178. У компанії сподіваються укласти контракти на продаж 200 таких літаків.

Міжнародний аерокосмічний салон в Ле Бурже є однією з найбільших подій у світовій авіаційній галузі. Зазвичай його відвідують десятки тисяч людей. Цьогоріч авіасалон працюватиме до неділі.

"5 канал"

Попередній матеріал
Судді гальмують роботу експертної групи щодо судової реформи - Сироїд
Наступний матеріал
На Буковині відсвяткували 74-річчя з дня народження Івана Миколайчука
Теги:
Loading...