Рахункова палата
uainfo.org

Членів Рахункової палати відбиратиме за конкурсом і призначатиме Верховна Рада - закон

  Членів Рахункової палати відбиратиме за конкурсом і призначатиме Верховна Рада.

  Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, посилаючись на підписаний главою держави закон, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми, нарешті, впорядкували законодавство про Рахункову палату відповідно до Конституції", - повідомив Шимків.

  Заступник глави АП зазначив, що Верховна Рада прийняла запропонований Президентом закон 2 липня, він є частиною зобов'язань України перед МВФ, Світовим банком та ЄС. За його словами, Рахункова палата контролюватиме не тільки витрати, а й доходи бюджету. Крім того, закон врегулює питання контролю за Рахунковою палатою.

  Шимків також зазначив, що кількість членів Рахункової палати скоротиться з 14 до 9, і тепер за новим законодавством можна обрати її новий склад, оскільки термін повноважень деяких членів Рахункової палати вже закінчився, але вони продовжують займати своїх посади.

  Нагадаємо, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про Рахункову палату. Згідно з документом, Рахункова палата від імені Верховної Ради контролюватиме не тільки витратну частину державного бюджету, а й надходження до нього. Законопроект отримав схвальний відгук Єврокомісії. 

  Попередній матеріал
  Бойовики "Ісламської держави" викрали 230 мирних мешканців сирійського міста
  Наступний матеріал
  Британка відсвяткувала в танку 101-й день народження