Чільник Мінфіну хоче якнайшвидше провести індексацію зарплат і пенсій

  Міністр фінансів України Наталія Яресько хоче якнайшвидше провести індексацію зарплат та пенсій.

  Про це вона сказала в інтерв`ю "ТСН.Тиждень", відповідаючи на запитання, коли вона збирається здійснити індексацію зарплат та пенсій.

  "Я хочу це зробити якнайшвидше. Але я можу це зробити, коли будуть надходження в бюджет. Пізніше, ніж 1 грудня, не буде, бо це передбачено законом", - сказала міністр.

  На запитання, чи будуть друкувати нові гроші, якщо їх на це не знайдеться, Яресько відповіла: "Ні, не будемо друкувати гроші. Бо це знецінить ті зарплати й пенсії, які є".

  Як повідомляв УНІАН, 18 травня прем`єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд готовий обговорити з парламентською коаліцією план індексації доходів громадян. Він нагадав, що коаліція передбачала здійснення такої індексації з 1 грудня 2015 року.

  "Ми готові до цієї індексації. Я перший, хто зацікавлений у тому, щоб перенести термін індексації на період раніше, але для цього треба винайти ресурс і разом, спільно, як сказав голова парламенту, зустрінемося разом з Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики, профільним комітетом і відверто скажемо, чи є в нас сьогодні доходи, щоб проіндексувати грошові доходи громадян", - заявив прем’єр.

  Попередній матеріал
  У Луцьку встановили національний рекорд
  Наступний матеріал
  Росіянин-бойовик "ДНР" розповів: пішов воювати, щоб заробити грошей і поїхати до ЄС