"БРСМ-Нафта" стверджує, що виграла суд про захист ділової репутації

  "БРСМ-Нафта" виграла суд про захист ділової репутації у президента асоціації "Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України" Леоніда Косянчука.

  Про це повідомляє прес-служба компанії, пише finance.ua.

  У повідомленні наголошується, що Косянчук раніше заявляв у ЗМІ про те, що “БРСМ-Нафта” продає неякісне паливо і займається самостійним виготовленням бензину. Після тривалого вивчення матеріалів справи, суд визнав неправдивими звинувачення Косянчука і зобов’язав найближчим часом публічно спростувати їх. Інформацію, поширену Асоціацією, суд визнав недостовірною та такою, що принижує ділову репутацію компанії "БРСМ-Нафта". Тепер у Косянчука є два тижні на її публічне спростування.

  "Господарський суд міста Києва своїм рішенням від 18.06.2015 у справі №910 / 7467/15-г визнав недостовірною і не відповідає дійсності, принижує честь, гідність та ділову репутацію мережі "БРСМ-Нафта", інформацію, поширену Асоціацією "Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України", зокрема, її президентом Леонід Косянчук, в ефірі "Радіо Вести", зобов’язавши останнього її спростувати протягом 15 днів з моменту набрання рішенням законної сили", – йдеться в постанові.

  Нагадаємо, виступаючи в ефірі вечірньої студії радіостанції "Радіо Вести" в листопаді 2014 року, під час обговорення питань ціноутворення на нафтопродукти, Леонід Косянчук заявив про те, що мережа "БРСМ-Нафта" реалізує неякісне паливо, зокрема, що на АЗК мережі реалізується реактивне паливо замість дизеля, а також, що мережа "БРСМ-Нафта" не закуповує паливо у іноземних заводів-виробників, а виробляє його самостійно.

  Попередній матеріал
  Кремль порушив "право на життя" своїх громадян під час бійні у Беслані - ЄСПЛ
  Наступний матеріал
  Інтернет-користувачі зібрали на порятунок Греції 1,3 млн євро
  Теги: