5.ua

Більшість державних підприємств треба приватизувати - Порошенко

  Парламент повинен розблокувати питання приватизації державних підприємств, а левова їхня частина має перейти в приватні руки.

  Про це у понеділок заявив Президент на засіданні  Національної Ради реформ, яка була присвячена цьому питанню.

  "Я наголошував і наголошую: наявність у держави великої кількості державних підприємств є фактором, який збільшує ризик корупції, фактором, де держава ніколи не була ефективним власником. Наголошую на тому, що держава не повинна займатися бізнесом. Держава повинна збирати податки і ефективно управляти бюджетом, забезпечуючи найбільш ефективне використання коштів платників податків", – заявив Президент.

  Своєю чергою голова Верховної ради Володимир Гройсман закликав визначитися не лише щодо переліку, але й щодо механізмів роздержавлення майна.

  "Я закликаю, за результатами ради реформ визначити перелік законопроектів, які мають бути створені, які мають бути розглянуті в рамках створення ефективних механізмів приватизації. Визначити день у парламенті під час якого ми розглянемо ці питання. І розглянемо рішення як щодо процедур, публічності процесів, так і з точки зору переліку об'єктів, які мають бути приватизовані", - сказав спікер парламенту.

  Нагадаємо, раніше голова Фонду державного майна України Ігор Білоус в ефірі "5 каналу" заявив, що цього тижня Рада може проголосувати за законопроект щодо удосконалення приватизації держмайна.

  Попередній матеріал
  У Дубаї на міжнародному чемпіонаті з перегонів дронів розіграють $1 млн
  Наступний матеріал
  Поліцейські будуть отримувати всі пільги, що раніше були у співробітників МВС - Шкіряк