ВКурсе

Білоруський рубль падає услід за російським

  З початку серпня курс білоруської нацвалюти до долара впав на 6,2%, до євро – на 7,2%.

  Курс білоруського рубля до основних світових валют у вівторок, 18 серпня, продовжує встановлювати антирекорди на тлі зниження курсу російського рубля, передає "Дзеркало тижня". Згідно з даними сьго8годнішніх біржових торгів, курс білоруської валюти до долара США знизився на 1,4% – до 16,259 тис. рублів за "зелений", до євро – на 1,3%, тобто до 17,973 тис. рублів. Курс російського рубля на білоруському ринку теж упав – на 0,8%, тобто до 246,66 рублів.

  Загалом із початку серпня курс валюти Білорусі до долара впав на 6,2%, до євро – на 7,2%, до російського рубля – зріс на 2,3%. При цьому в Нацбанку Білорусі прогнозують подальше зростання вартості кошика валют по відношенню до білоруського рубля на 3-7% до кінця 2015 року. З початку року курс білоруського рубля до долара знизився на 27,1%, до євро – на 20%, до російського рубля – на 13%.

  Разом з тим, за даними "Дзеркала тижня", в ході торгів на Московській біржі євро подорожчав до 73 рублів вперше за півроку. Вартість долара склала майже 69 рублів. Офіційний же курс рубля, встановлений на завтра, 19 серпня, Центробанком РФ, наразі нижчий – близько 66 за долар і 72 за євро.

  Попередній матеріал
  "За останні 1,5 роки для Путіна стало звичним спускатися на дно" - Кулеба
  Наступний матеріал
  Дипломат: Окрім публічних засідань, відбувається багато конфіденційних зустрічей із врегулювання ситуації на Донбасі
  Теги:
  Loading...