ru.delfi.lt

Білорусь відмовила у транзиті газу з Литви до України - "Клайпедос Нафта"

  Білорусь не дає згоди на те, щоб через її ГТС "Клайпедос Нафта" здійснювала транзит газу зі свого терміналу зрідженого природного газу в Україні.

  Про це сьогодні повідомила агентству BNS прес-секретар компанії Індре Мілінене, передає "Інтерфакс-Україна". "Зацікавленість з нашої й української сторони є, можливості для співпраці є, але від білоруської сторони ми отримали відмову. Будемо докладати всіх зусиль, щоб можна було постачати СПГ в Україні, яка зі свого боку також шукає точки співпраці з Білоруссю", - сказала прес-секретар.

  За словами Мілінене, в Україні можна було б постачати приблизно 1 млрд куб. м у рік. Газ може поставлятися з Клайпедського ТСПГ в Білорусь, а звідти відповідна кількість - в Україну.

  Як зазначає видання, міністр енергетики Литви Рокас Масюліс в середині квітня стверджував, що після прокладання газопроводу Польща - Литва можна буде постачати газ і в Україну. Міністерство енергетики Литви розробляє зміни до закону про ТСПГ, які дозволять імпортований від Statoil газ перепродавати не з ТСПГ, а коли він ще перебуває у морі.

  Попередній матеріал
  На ганок до Мінохорони здоров'я активісти принесли пиріг з написом "4 мільярди гривень"
  Наступний матеріал
  Між окупантами Горлівки і Єнакієвого почались бої: "Орки глушать орків"
  Теги:
  Loading...