Бальцерович: Запізнитись з реформами - це як запізнитись з лікуванням

Війна має стати додатковим стимулом для України у прискоренні реформування, адже запізнитись з реформами – це як запізнитись з лікуванням.

Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив колишній віце-прем’єр-міністр Польщі, професор Лешек Бальцерович.

"Якщо є складна обстановка - це аргумент, щоб рухатися швидко в правильному напрямку. Я знаю, що обстановка дуже складна через інвазії Росії на Східну Україну. Але це тільки додатковий аргумент, щоб зміцнювати економіку. Економіка зміцнюється, якщо робиться консолідація бюджету, якщо усунути перешкоди для приватного підприємництва. Швидкість дуже важлива. Я пам'ятаю на власному досвіді, коли ми починали у 1989 році, у нас теж була економічна катастрофа, гіперінфляція, але через 4 місяці ми розробили радикальну комплексну програму і втілили її в життя. Я знав, що це найкраще для людей, бо запізнитися з реформами - це так само, як запізнитися з лікуванням", - зазначив Бальцерович.

"Війна - це додатковий аргумент щоб зміцнювати економіку шляхом консолідації бюджету. Якщо є величезний дефіцит - це загроза, і потрібно рухатися вперед швидко, тобто скорочувати ті витрати, які були скорочені 20 років тому в Польщі", - наголосив він.

Попередній матеріал
Захід не має виключати можливість військового вирішення конфлікту на Донбасі - Брідлав
Наступний матеріал
Під час штурму бойовиками Фащівки загинули двоє українських військових

Зняття недоторканності – додатковий стимул для депутатів прискорити судову реформу – Гройсман

США нададуть Україні ще $1 млрд кредиту за умови проведення реформ - Керрі

Верховна Рада проголосувала за реформу правоохоронних органів

Військова агресія Росії унеможливила проведення радикальної податкової реформи в Україні – Білоус