Фото із відкритих джерел

АЗС знижують ціни на бензин - Міненерго

  Низка автозаправок 16 січня о 00.00 почала зниження ціни на бензин та дизельне пальне.

  Про це повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

  "За результатами моніторингу ринку, який проводить відповідна експертно-аналітична група, низка автозаправок 16 січня о 00.00 почала зниження ціни на бензин та дизельне пальне", - йдеться у повідомленні.

  Зокрема, автозаправки "Укрнафта", "Сентоза", "Авіас", "Мавекс", ANP, "Маршал" знизили ціну на бензин на 50 коп. та ціну на дизельне пальне на 1 грн. 50 коп. Заправки UPG знизили ціну бензину на 50 коп, дизельного пального на 75 коп.

  "Зниження - реакція на домовленості нафтотрейдерів, яких було досягнуто на нараді в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Є також передумови до того, що й інші гравці на ринку в найближчі кілька днів долучаться до тенденції зниження цін, реагуючи на подешевшання нафти", - наголосили в Міненерго.

  Як повідомляв 5.ua, 13 січня 2016 року міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин скликав нараду для обговорення з нафтотрейдерами питання цін на бензин. Під час наради було досягнуто домовленості про зниження роздрібних цін на пальне на автозаправках. Сторони також домовилися про оприлюднення чітких правил формування ціни на пальне, зрозумілих та відкритих для споживача та ринку.

  Попередній матеріал
  Посол США вимагає від російських окупантів звільнити захоплену журналістку
  Наступний матеріал
  На Маріупольському напрямку окупанти стріляють з мінометів і застосовують безпілотники - Лисенко
  Теги:
  Loading...