Фото Арсена Авакова

Аваков: Результати розслідування діяльності керівників нафтобази "БРСМ" будуть вражаючими

  Результати розслідування діяльності керівників нафтобази "БРСМ", які зараз перебувають під домашнім арештом, оприлюднять найближчим часом.

  "Виконуючий обов'язки директора заарештований, вони на домашньому арешті, активно співпрацюють зі слідством. Я думаю, що результати розслідування найближчим часом будуть оприлюднені і будуть вражаючими", - заявив на засіданні уряду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Зі свого боку голова ДСНС відзвітував про ситуацію на підприємстві. Зі слів Миколи Чечоткіна, ознак горіння вже немає. Проте рятувальники продовжують вартувати. З нафтобази "БРСМ" до сусідньої "КЛО" вже перекачали понад 3 тисячі кубів пального. Прем'єр Арсеній Яценюк доручив міністерству юстиції якнайшвидше оцінити збитки від пожежі та подати до суду адміністративний та кримінальний позови.

  "Ми повинні подати цивільний позов про відшкодування всіх збитків, які нанесені навколишньому середовищу і державі, і тут прошу міністерство юстиції допомогти в оцінці, провести відповідну судову експертизу разом з МВС, і чим швидше, тим краще подати матеріали як до суду про притягнення до кримінальної відповідальності власників і посадових осіб бази, так і подати цивільний позов про відшкодування збитків від цієї пожежі", - сказав Яценюк.

  Попередній матеріал
  Питання спецпенсій в Україні закрите назавжди – Розенко
  Наступний матеріал
  Річниця ув’язнення Савченко: ЄС закликав звільнити українську льотчицю
  Теги:
  Loading...