tsn.ua

Atlasjet може отримати 13 призначень на авіамаршрути в Україні

  Комісія Державіаслужби з видачі призначень на авіамаршрути на засіданні в п’ятницю рекомендувала главі служби видати авіакомпанії "Atlasjet-Україна" 13 призначень на авіамаршрути.

  Про це пише finance.ua.

  Це стосується маршрутів "Львів-Стамбул", "Харків-Стамбул", "Вінниця-Стамбул", "Київ-Тбілісі", "Київ-Москва", "Київ – Санкт-Петербург", "Київ-Ербіль", "Київ-Мадрид", "Одеса-Батумі", "Одеса-Вільнюс", "Одеса-Тбілісі", "Київ –Бішкек", "Київ-Ларнака".

  Комісія також перенесла розгляд заявки компанії на маршрути "Київ-Неаполь", "Львів-Неаполь", "Одеса-Мілан", "Київ-Мілан", "Одеса-Неаполь" і винесла на конкурс заявку у напрямку "Одеса-Стамбул", оскільки на цьому маршруті є заявлені перевізники.

  Заявка компанії на польоти з Києва в Дюссельдорф була відхилена за відсутністю вільних частот. Раніше в Мінінфраструктури повідомляли, що аби розпочати роботу в Україні турецькій бюджетній авіакомпанії "Atlasjet", яка хоче зробити Львівський аеропорт базовим, потрібно щонайменше два місяці. В той же час, у Львівському аеропорту принцип "відкритого неба" поки що не працює.

  Попередній матеріал
  Кредитори хочуть особисто зустрітися з Яресько
  Наступний матеріал
  Порошенко заявив, що нову редакцію Конституції можуть прийняти до початку місцевих виборів
  Теги:
  Loading...