kri.com.ua

"ArcelorMittal Кривий Ріг" припинив постачання продукції в РФ і виходить на нові ринки збуту

  Криворізький гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" на сьогодні фактично повністю припинив відвантаження металопродукції до Росії і займається пошуком нових ринків збуту своєї продукції.

  Як повідомив генеральний директор комбінату Парамжіт Калон, з грудня 2014 російський ринок для підприємства практично закритий, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У III кварталі наші поставки в РФ були на рівні 55-60 тис. тонн на місяць, потім вони знизилися до 35-40 тис. тонн і зараз ми практично не реалізуємо", - повідомив гендиректор.

  Як він зазначив, основними ринками для підприємства є Близький Схід і Північна Африка, такі країни як Ліван, Ізраїль, Сирія та інші.

  "Ми змушені шукати нові ринки збуту нашої продукції, щоб знайти нових споживачів, проводимо дослідження по знаходженню ринків збуту. Так, в 2014 році була перша пробна партія нашої катанки в Саудівську Аравію", - констатував топ-менеджер.

  "ArcelorMittal Кривий Ріг", за його словами, доводиться конкурувати на зовнішніх ринках з китайськими і російськими виробниками. Зокрема, російські підприємства різко наростили поставки на експорт після значної девальвації рубля.

  У теж час собівартість продукції підприємства зросла через погіршення або припинення поставок української сировини із зони АТО і необхідності заміщення її з імпорту.

  "Ми шукаємо внутрішні резерви, щоб підвищити свою ефективність, можливості зниження собівартості, щоб залишатися конкурентоспроможними і не знижувати обсяги виробництва", - сказав Парамжіт Калон, додавши, що за підсумками 2014 підприємство реалізувало на зовнішніх ринках 86% виробленої продукції і лише 14 % - на внутрішньому ринку.

  Попередній матеріал
  Міноборони США модернізувало позашляховики для українських прикордонників
  Наступний матеріал
  Жумаділов: кримські татари розуміють, що Росія скоро розвалиться, тому чекають, головне – терпіння

  Металургійний комбінат "Азовсталь" почав демонтаж агломераційної фабрики у Маріуполі

  Попит на російський метал може впасти – Moody's

  Терористи хочуть зупинити українську металургію, зруйнувавши Авдіївський коксохім – прем‘єр

  Кабмін відмінив пільги для металургів та експортерів електроенергії - Демчишин