apple.com

Apple презентувала iPhone 6s

  Компанія Apple презентувала чергові версії моделей свого популярного смартфону iPhone, а також планшетний комп'ютер iPad Pro.

  Як повідомляє Time, iPhone 6s і iPhone 6s Plus мають ті ж розміри екрана, що і їхній попередник iPhone 6: 4,7 та 6 дюймів. Телефон оснащений 12-мегапіксельною камерою. Найбільш помітною інновацією є нова система інтерфейсу, названа 3D Touch. Смартфони чутливі до натиску на екрани, вони можуть розрізняти легкий і твердіший дотики.

  Дисплей нового планшету iPad Pro становить 32,8 сантиметрів. Компанія каже, що більший екран підходить для виконання робочих завдань, відеоігор, а також монтування та перегляду фільмів, повідомляє BBC Україна. Зараз продажі менших планшетів компанії падають. Експерти припускають, що новий продукт може пожвавити інтерес до цієї групи товарів.

  Окрім того, компанія презентувала стилус Pencil. "Розумний" олівець розпізнаватиме та імітуватиме натискання грифеля на папір, що може стати у нагоді дизайнерам або художникам.

  Нагадаємо, нещодавно видання Guardian отримало фрагменти листування інженерів Apple, в яких зазначається, що компанія розробляє безпілотний автомобіль, на кшталт автомобілів Google. За даними, що просочилися у ЗМІ, проект автомобіля Apple носить кодову назву "Титан".

  Попередній матеріал
  Шахов: Російських найманців відправляють з Донбасу в Сирію
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ повідомили обставини викрадення українських десантників на межі з Кримом
  Теги: