dumskaya.net

Американці купили за $150 млн створений в Одесі мобільний додаток

Розробники з Одеси продали програму для мобільних пристроїв Looksery американській компанії Snapchat за $150 млн.

Як повідомляє Думская, тепер команда Looksery планує переїзд з Одеси до США. За перший місяць після запуску додаток завантажили 3 млн користувачів, така популярність приносила програмістам значний прибуток.

Після продажу додаток зник з онлайн-магазину AppStore, проте його фільтри стали доступними у додатку Snapchat. Цей чат був створений американськими програмістами під час навчання у Стенфордському університеті, його користувачі можуть надсилати фото і відео, які не зберігаються на пристрої отримувача. За статистикою Snapchat на травень 2014 року, користувачами програми відправлялося по 700 млн фото і відео за день.

Looksery - додаток для обробки фотографій, який дозволяє змінювати зображення власного обличчя. Так, за допомогою спеціальних фільтрів можна змінити колір обличчя і очей, усунути дефекти шкіри і навіть імітувати схуднення. За допомогою програми можна також зробити рентген власного тіла, перетворити своє фото на монстра чи анімаційного персонажа.

Розробка одеситів відразу набула широкого розголосу у сфері IT-технологій - про неї написали популярні зарубіжні ЗМІ, включаючи Forbes і CNN. Після цього одеське ноу-хау зацікавило косметичні компанії і кіностудії.

Нагадаємо, нещодавно компанія Google запропонувала роботу програмісту прямо через браузер. Він вивчав мову програмування Python, паралельно вводячи в пошуковик запити про неї. В певний момент він отримав повідомлення від Google, а після кількох задач і листування опинився в офісі компанії.

Попередній матеріал
Кроки РФ стосовно України деструктивні в першу чергу для самої Росії - експерт
Наступний матеріал
МЗС викликало російського консула через українців Клиха і Карпюка, яких незаконно судять у Чечні
Теги:
Loading...