Газова труба 5.ua

Американський газовий трейдер TrailStone планує зайти на український енергетичний ринок

  Американський газовий трейдер TrailStone заявив про плани вийти на український газовий ринок восени цього року.

  Про це йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз України" з посиланням на заяву представника компанії Білла Гебхардта. 

  Як зазначив Гебхардт під час першого американо-українського форуму у Вашингтоні, TrailStone вітає дії української влади щодо лібералізації внутрішнього ринку газу. 

  "Наш досвід свідчить, що такі реформи, які зараз впроваджуються в Україні, ведуть до покращення ринкових умов для споживачів та збільшення інвестицій у газову галузь", - сказав пан Гебхардт.

  У свою чергу чільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв сказав, що це свідчить про високу оцінку інвесторами кроків з лібералізації ринку газу та подолання корупції, які здійснювались протягом останнього року.

  "Ми раді, що зусилля України по реформуванню газової галузі починають приносити результати. На європейському ринку TrailStone є нашим постачальником, на українському – це конкурент. Але його вихід на наш ринок – дуже позитивна подія для українських споживачів та виробників газу. Робота на нашому ринку такого великого міжнародного трейдера як TrailStone сприятиме забезпеченню стабільних надходжень газу, збільшить ліквідність та ефективність нашого ринку. Саме цього і прагнула наша команда, просуваючи реформу газового сектору в Україні", - зазначив Коболєв.

  Компанія TrailStone - один із великих постачальників природного газу з Євросоюзу в Україну.

  Попередній матеріал
  Клімкін просить ЄС відрядити представників на судові процеси над українськими політв'язнями в Росії
  Наступний матеріал
  На Донеччині на хабарі піймали двох інспекторів ДАІ
  Теги:
  Loading...