5.ua

Американські компанії поставлять до України сільгосптехніки на мільярд доларів

  Компанії США допоможуть Україні зібрати врожай, поставивши сільськогосподарську техніку на $1 млрд.

  Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на міністра Олексія Павленка в середу.

  Так, міністр агрополітики у рамках американсько-українського бізнес-форуму у Вашингтоні заявив, що українські аграрії налагодили співпрацю з американськими колегами.

  "Поставлені амбітні цілі до 2020 року примушують нас продовжувати боротьбу за реформи. Ми хочемо суттєво збільшити обсяги щорічного виробництва зерна, продуктів із доданою вартістю, експорту. Я вдячний американським партнерам за підтримку, якої Україна нині дуже потребує", - цитує прес-служба слова міністра.

  Зокрема, компанії AgCo, Monsanto, Dupont Pioneer успішно працюють на українському ринку і щороку збільшують обсяги інвестування в агропромисловий сектор.

  Також американці можуть взятися за модернізацію систем зрошування в південних областях України. Результатом цього проекту буде отримання стабільно високих урожаїв сільськогосподарських культур, фруктів та овочів високої вартості у безпосередній близькості до експортних портів.

  Як повідомляв 5.ua, в ході українсько-американського бізнес-форуму у Вашингтоні міністр аграрної політики України Олексій Павленко визнав, що аграрний сектор країни працює на 50%.

  Попередній матеріал
  Прикордонники викрили чергову спробу незаконного вивезення бурштину з України
  Наступний матеріал
  У Будапешті відбувся мітинг проти спорудження муру на угорсько-сербському кордоні
  Теги:
  Loading...