5.ua

Американська Frontera почне будівництво LNG-терміналу в Україні - прем'єр

  Американська компанія Frontera Resources Corporation побудує в Україні термінал для приймання скрапленого газу (LNG-термінал)

  Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у Верховній Раді, підбиваючи підсумки візиту до Вашингтона цього тижня, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Нафтогаз України" підписав відповідний меморандум з компанією Frontera: американська компанія почне будівництво LNG-терміналу, а також постачання природного газу в Україну", - зазначив прем'єр.

  Раніше "Нафтогаз України" повідомив, що був підписаний меморандум з Frontera в ході першого американсько-українського бізнес-форуму у Вашингтоні, який відбувся 13 липня. Згідно з меморандумом сторони домовилися співпрацювати у сфері інвестування в розвідку і розробку нафтогазових родовищ України, а також реалізації проекту імпорту LNG з потужностей американської компанії в Грузії.

  Меморандум набирає чинності з дати його підписання і діятиме протягом двох років.

  Як повідомляв 5.ua, 6 липня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна і Болгарія домовилися про будівництво переправи через Дунай.

  Попередній матеріал
  Яценюк розповів, що здивувало американців в поведінці української урядової делегації
  Наступний матеріал
  Британія підтримує ідею міжнародного трибуналу щодо збитого Boeing-777
  Теги:
  Loading...