Абромавичус: 160 компаній РФ позбавлені права вести свою діяльність в Україні

  Приєднавшись до санкцій Заходу і країн "Великої сімки", Україна відібрала у 160 російських компаній дозвільні документи, котрі дають право на певні види діяльності.

  Про це повідомив під час години запитань до уряду у Верховній Раді міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

  "Було питання про анулювання або зупинення ліцензій та інших дозвільних документів, які зупиняють певний вид діяльності. Хотів би повідомити таке: на даний момент щодо 160 суб'єктів господарської діяльності Російської Федерації діють такі санкції", - сказав глава профільного відомства.

  Окрім того, Абромавичус додав, що на сьогодні резиденти Росії, що потрапили під санкції США, ЄС, Швейцарії і країн "Великої сімки", не матимуть змоги отримати пасивні доходи  у вигляді роялті та відсотків на території  України.  Разом з тим, вони не зможуть брати участь у приватизації та оренді держпідприємств.

  Зі слів міністра, список осіб, проти яких діятимуть санкції, буде опублікований після затвердження Президентом.

  Також Абромавичус повідомив, що його міністерство підготувало законопроект, який передбачає заборону  приватизації державного майна на тимчасово окупованих територіях.

  Попередній матеріал
  На Донеччині від атак бойовиків один цивільний загинув і чотири поранені
  Наступний матеріал
  НБУ оголосив банк "Надра" неплатоспроможним

  Санкції проти РФ були введені тільки після того, як Турчинов очолив РНБО – Мін’юст

  Гройсман просить Кабмін надати інформацію щодо санкцій проти Росії

  ЄС збирається ввести санкції ще проти 15 осіб та 4 компаній – джерело

  Санкції проти Росії зберігаються і можуть бути продовжені - Олланд