Газпром Росія 5.ua

"Газпром" оголосив нову ціну на газ для України

  Окрім цього, у компанії заявляють, що поставки газу до "ЛНР" і "ДНР" повинен оплачувати "Нафтогаз України".

  Розрахункова ціна газу для НАК "Нафтогаз України" без знижки за рахунок мита складе для 3-го кварталу 2015 р. 287,15 дол. за тис. куб. м, 4-го - 262,5 дол. за тис. куб. м. Про це під час прес-конференції в Москві заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв, повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на офіційні російські ЗМІ. Також зазначається, що в 2-му кварталі ціна складає 247,2 дол. за тис. куб. м з урахуванням знижки за рахунок російського експортного мита.

  В іншому повідомленні "РБК-Україна" пише, що "Газпром" знову заявив про те, що постачання газу в "ДНР" і "ЛНР" має оплачувати "Нафтогаз України". "Ми виходимо з того, що цей контракт - "ДНР" і "ЛНР" перебувають у складі України - повинен бути сплачений контрактовласником. Це області в складі України, там споживається газ. Ким він повинен бути сплачений? Тут питання навіть не бізнес-логіки, а життєвої логіки", - сказав Медведєв.

  Однак український уряд ще у квітні заявив, що не оплачуватиме Росії ті обсяги газу, які РФ буде самостійно поставляти на підконтрольні "ДНР" та "ЛНР" території. 

  Попередній матеріал
  На жодну з програм Мінінформполітики не витрачаються бюджетні кошти – Стець
  Наступний матеріал
  Порошенко доручив негайно скликати штаб ліквідації наслідків пожежі на нафтобазі під Києвом
  Loading...