укренерго
укренерго ukrenergo.energy.gov.ua

В "Укренерго" припускають повне відімкнення окупованого Криму від електропостачання

  Державне підприємство "Укренерго" повідомляє про критичний характер пошкоджень опор ліній електропередач в Херсонській області, за якими електрика постачається до анексованого Криму. В "Укренерго" допускають повне вимкнення півострова від електропостачання.

  Про це повідомляє прес-служба українського підприємства.

  Як зазначається, фахівці зафіксували падіння опори ліній електропередач "Мелітополь – Джанкой" і опори ЛЕП "Каховка – Титан". Також є ушкодження на ЛЕП, розташованих в одному коридорі з високовольтною лінією "Каховка – Титан", а саме: тріщина на стійці залізобетонної опори на високовольтній лінії "Каховська – Островська", і пошкодження металевої опори на лінії "Каховська – Джанкой".

  "На обох лініях критичні пошкодження, які можуть привести до виходу їх з ладу (наприклад, внаслідок несприятливих погодних умов – сильних поривів вітру). Це призведе до повного відімкнення Криму й істотного зниження надійності енергопостачання Херсонської та Миколаївської областей, які живляться від підстанції "Каховська", – йдеться в повідомленні.

  Підприємство відзначає, що при вимкненні всіх трьох ліній, які передають електроенергію з ПС "Каховська" в Крим, "створюється ситуація, при якій схема підстанції стає вкрай ненадійною". "Вихід з ладу ще одного елемента підстанції може призвести до її повного погашення, і, відповідно, знеструмлення до 40% споживачів Херсонської і Миколаївської області", – повідомляє прес-служба.

  Наразі спеціалісти Південної та Дніпровської енергосистем визначають обсяги необхідних робіт, а бригади магістральних мереж комплектуються для проведення відновлювальних робіт. Вже розпочато доставку матеріалів та обладнання на пошкоджені об'єкти інфраструктури.

  Нагадаємо, сьогодні зранку правоохоронці повідомили про зруйновані вибухівкою еелектроопори одразу в двох районах Херсонської області - Генічеському та Чаплинському.

  Попередній матеріал
  У Ємені внаслідок атаки "Аль-Каїди" на блокпост військових загинуло 15 бійців
  Наступний матеріал
  У США випустили черевики з Bluetooth