ЛЕП
5.ua

"Укренерго": Ремонтникам заблокували доступ до повітряних ліній "Каховська-Титан"

  В "Укренерго" підтвердили, що ремонтним бригадам підприємства блокується доступ до повітряних ліній "Каховська-Титан", по яких планується відновити постачання електроенергії до Криму.

  Про це повідомили у прес-службі "Укренерго".

  "На даний час продовжується блокування доступу ремонтних бригад ДП "НЕК "Укренерго" для виконання завершальних робіт з підготовки ПЛ 220 кВ "Каховська-Титан" до включення", - повідомили у прес-службі.

  Як повідомляв 5.ua, у ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підривів електричних опор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснюється енергопостачання території Криму, а також частини Херсонської та Миколаївської областей. Пізніше були пошкоджені опори ще двох ліній електропередач. 24 листопада учасники блокади Криму заявили, що готові допустити ремонтні бригади до ремонту пошкоджених ліній електропередач лише за умови обрізання проводів у напрямку півострова - після досягнутих домовленостей розпочалися відновлювальні роботи на повітряній лінії 220 кВ "Каховська-Титан". Зазначимо, 29 листопада держкомпанія "Укренерго" відновила лінію електропередач 220 кВ "Каховська-Титан".

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон щодо продовження заборони на відчуження землі
  Наступний матеріал
  Президент ще не передав до парламенту подання щодо нового складу ЦВК – Гройсман