real-vin.com

"Укренерго": ремонтні бригади поки що не допускають до пошкоджених ЛЕП

  Ремонтні бригади НЕК "Укренерго" готові до початку відновлення пошкоджених внаслідок підривів ліній електропередач.

  Про це на брифінгу повідомив заступник генерального директора держпідприємства "Укренерго" Юрій Касіч, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Наразі робочі місця повністю підготовлено, встановлено заземлення на місцях проведення робіт і бригади готові до виконання, але ті люди, які там є, вони не допускають до виконання робіт", - сказав він.

  Касіч спрогнозував, що одну з пошкоджених ліній електропередач можна відновити протягом доби, три інші – протягом 2-4 діб.

  Перший заступник голови "Укренерго" також зазначив, що під час ліквідації короткого замикання на лінії "Каховська-Джанкой" було пошкоджено повітряний вимикач на підстанції "Каховська". "Під час відключення ще одного елемента на підстанції "Каховська" можливий каскадний розвиток аварії, можливі дуже великі неприємності для Херсонської області: близько 50% (споживачів - 5.ua) можуть бути знеструмлені", - уточнив він.

  Касіч підкреслив, що ситуація з підривом опор ЛЕП є форс-мажором і НЕК, як технічний виконавець угоди на постачання електроенергії в окупований Крим, завтра, 23 листопада, зробить відповідне повідомлення сторонам контракту про це.

  Нагадаємо, внаслідок нічного підриву електроопор, Херсонщину забезпечують світлом за резервними схемами. Крим досі відрізаний від електроенергії. Світло є в окремих містах. На півострові запровадили режим надзвичайної ситуації.

  Попередній матеріал
  Негода на заході України: 96 населених пунктів Івано-Франківщини повністю відрізані від електропостачання
  Наступний матеріал
  Минулої доби бойовики обстріляли блокпост "Мар'їнка" - Держприкордонслужба