5 канал

Учасники блокади Криму дозволять частково відновити електропостачання Криму - Чубаров

  Учасники блокади Криму вирішили дозволити частково відновити електропостачання півострова на лінії 220 кВ "Каховка-Титан".

  Про це повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров, повідомляє УНІАН.

  Він зазначив, що відбулася зустріч з президентом Петро Порошенком щодо електропостачання Криму. "Учасники блокади доходять до позиції, що електропостачання, враховуючи питання енергетичної безпеки нашої країни та інших сфер, по цій лінії "Каховка-Титан" може бути відновлено. Тому що це єдина лінія, яка не може витримати більше, ніж 220-250 мегават. Всі інші лінії можуть "розганятися" до 550 мегават", - наголосив Чубаров.

  Голова Меджлісу кримських татар зауважив: "Для постачання електроенергії до Криму існують 4 гілки: "Каховка-Титан", "Каховка-Джанкой", "Каховка-Островська", "Мелітополь-Джанкой". Вони зараз всі не постачають електроенергію. Відновлено за нашої згоди лише лінію "Каховка-Титан".

  Як повідомляв 5.ua, у ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підривів електричних опор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснюється енергопостачання території Криму, а також частини Херсонської та Миколаївської областей. Пізніше були пошкоджені опори ще двох ліній електропередач. 24 листопада учасники блокади Криму заявили, що готові допустити ремонтні бригади до ремонту пошкоджених ліній електропередач лише за умови обрізання проводів у напрямку півострова - після досягнутих домовленостей розпочалися відновлювальні роботи на повітряній лінії 220 кВ "Каховська-Титан". Зазначимо, 29 листопада держкомпанія "Укренерго" відновила лінію електропередач 220 кВ "Каховська-Титан".

  Попередній матеріал
  У Миколаєві урочисто склали присягу 346 військових моряків
  Наступний матеріал
  Міноборони Польщі спростувало інформацію щодо розміщення на своїй території ядерної зброї