мітинг
5.ua

Силовики мають відзвітувати перед парламентом через сутички з учасниками товарної блокади Криму

  Після сутичок, що сталися на вихідних між правоохоронцями і учасниками товарної блокади Криму, силовики мають відзвітувати перед парламентом.

  Лідер фракції БПП у Раді Юрій Луценко вважає, що на розмові мають бути присутні представники поліції, антикорупційного бюро, Генпрокуратори і СБУ.

  "Ми вважаємо, що на цьому тижні має відбутися зустріч керівників фракцій з силовиками чотирьох відомств - Національного антикорупційного бюро, Генпрокуратури, СБУ та МВС з тим, щоби зняти гострі питання, які накопичилися у всіх фракціях щодо діяльності силових структур. Ми повинні зрештою поговорити у закритому режимі на гарячі теми, аби ці теми не вихлюпувалися знову ж таки у популістські і неприйнятно антидержавні заяви на вулицях. Тому пропоную, Володимир Борисович (Гройсман – ред.), Вам організувати зустріч з прем'єром і силовиками в цьому приміщенні протягом цього тижня", - заявив Луценко.

  Нагадаємо 21 листопада на місці обвалення електроопор у Чаплинці Херсонської області між учасниками блокади, що перешкоджали початку ремонтних робіт, і правоохоронними органами на чолі з колишнім заступником начальника Херсонської міліції, а нині керівником департаменту МВС із протидії наркозлочинності, Іллею Ківоюстався конфлікт. 

  Попередній матеріал
  День в АТО: російсько-терористичні війська відкривають вогонь у всіх напрямках
  Наступний матеріал
  Південна Корея проводить військові навчання біля кордонів КНДР