krymr.org

Сінавер Кадиров: Енергетична блокада – єдина можливість ускладнити перебування окупаційних військ у Криму

Енергетична блокада у Криму має тривати.

Так вважає координатор Комітету захисту прав кримських татар Сінавер Кадиров. За його словами, це єдина можливість ускладнити перебування окупаційних військ на півострові.

"Уряд повинен чітко вибрати єдину позицію щодо країни-окупанта, країни-агресора. Відсутність світла, незначна, скажімо, нестача продуктів харчування. Це просто тимчасові незручності. Я думаю, що народ зрозуміє і буде терпіти. Але головне, завдання України – це видворити окупанта з її окупованих територій", - заявив координатор Комітету захисту прав кримських татар. 

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв пояснив, що Крим може забезпечити власні потреби в електроенергії лише на 30%. Цього має вистачити для соціально важливих об'єктів. Утім, окупаційна влада цю електроенергію головно використовує для освітлення військових об'єктів та доріг.

Між тим, в "Укренерго" заявили, що ремонт опори лінії електропередач "Каховка-Титан" в Херсонській області ремонтні бригади закінчать у середу і тоді буде відновлена подача електроенергії у Крим.

Попередній матеріал
Організатор теракту в Парижі повертався на місця злочинів
Наступний матеріал
Яресько запропонувала списати частину валютних іпотечних кредитів